23 listopad 2014

1. Dziś przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

- po Mszy św. o godz. 9.00 nabożeństwo ku czci Chrystusa Króla

- podczas Mszy św. o godz. 10.45 przyjęcie nowych ministrantów oraz nowych członków

Eucharystycznego Ruchu Młodych i odnowienie przyrzeczeń

Swoje święto patronalne przeżywają dziś ministranci i Eucharystyczny Ruch Młodych.

Z tej okazji składam im serdeczne życzenia obfitych łask Jezusa Eucharystycznego oraz słowa podziękowania

za gorliwą służbę przy ołtarzu i za posługę wśród bliźnich. Bóg zapłać !

Wczoraj było wspomnienie św. Cecylii patronki muzyki kościelnej. Panu Organiście, scholi, oraz wszystkim

chórzystom niech św. Cecylia wyprasza potrzebne łaski.

Życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i potrzebnych łask na każdy dzień. Śpiewajcie Bogu z radością !

2. Wymienianki roczne można składać Biurze Parafialnym i zakrystii (także dziś po Mszach św.)

3. Jutro w poniedziałekNowenna do św. Michała Arch. z modlitwamio uwolnienie i

uzdrowienie po Mszy św. wieczornej

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy rano o 9.00 i wieczorem po Mszy św.

5. Spotkania Kręgu Biblijnegow każdą środę o godz. 19.15 na salce parafialnej dla młodzieży

a w piątki dla dorosłych. Zapraszamy do pogłębienia znajomości i zrozumienia treści Biblii.

6. W piątek po wieczornej Mszy św.nowenna do św. Jana Pawła II

7. Dobiega końca peregrynacja obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej w Rejonie VII i w całej

naszej Parafii.Uroczysta Msza św. dziękczynna za czas nawiedzenia w piątek o godz. 20.00

Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej za wspólne dziękczynienie za ten czas łaski.

8. Za tydzień I niedziela Adwentu – rozpoczynamy Nowy Rok Liturgiczny pod hasłem:

Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”

9. Wszystkich członków Żywego Różańca naszej parafii zapraszamza tydzień w niedzielę

na Mszę św. o godz. 15.00 i spotkanie.

10. U ministrantów do nabycia prasa katolicka: Przewodnik katolicki „Gość Niedzielny” „Opiekun”

Jest też kolejny numer dwumiesięcznika „Któż jak Bóg”

Są jeszcze kalendarze diecezjalne a dla dzieci i młodzieży nowy numerMałego gościa”

z lampionem i materiałami na tegoroczne roraty.

11. Zamierzają zawrzeć związek małżeński:Jakub Przybył zam. Łukaszew

Kamila Anna Poznańska zam. Gostyń ul. Bojanowskiego 10/2 - zapowiedź III